Klimosz Ling Duo

Kocioł Klimosz Ling DuoKlimosz LING DUO to dwupaleniskowy kocioł.  W kotle tym  można  spalać: węgiel kamienny typu EKO – Groszek, palet, a także  ziarna zbóż (konieczna jest mała zmiana w palniku retortowym). Kocioł Ling Duo może pracować jako automatyczny z podajnikiem paliwa, albo jako tradycyjny kocioł zasypowy z nadmuchem i elektronicznym regulatorem. Kocioł wykonany jest z bardzo wysokiej jakości stali konstrukcyjnej.

Zakres mocy kotła umożliwia ogrzewanie domków jedno i wielorodzinnych oraz niedużych ośrodków wypoczynkowych. Kocioł można doposażyć  w palnik z rusztem obrotowym, przez co jest możliwe spalanie paliwa o większej spiekalności. W takich kotłach nie jest możliwe zamontowanie automatycznej zapalarki do palletu jak i opalanie ziarnami zbóż.

Kocioł Ling Duo charakteryzuje się wysoką sprawnością, prostą obsługą i konserwacją. Posiada sterowanie pogodowe a także może przygotowywać ciepłą wodę użytkową. Do kotła można podłączyć termostat pokojowy.

Ling Duo wyposażony jest w zasobnik z podajnikiem ślimakowym. Pojemność zasobnika jest tak dopasowana że po spaleniu pełnego zasobnika popielnik powinien  wypełnić się popiołem.

Sprawność kotła do 91%.

Brak możliwości komentowania.